Wciągarki DRAGON WINCH

Wciągarka Dragon

Wciągarka powinna być na wyposażeniu każdej osoby, która posiada samochód. Warto posiadać chociaż małą wciągarkę, która sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych. Utknięcie samochodu w błocie, wyciąganie łódki lub pomoc komuś, kogo auto ugrzęzło? To tylko część sytuacji, w których wciągarka okaże się niezbędna. Korzysta się z niej podczas podróży, prac rolniczych, a także wielu innych sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem na rynku jest wciągarka Dragon. Poleca ją mnóstwo specjalistów, modele tej marki zostały przetestowane w różnorodnych warunkach, dzięki czemu możesz być pewien, że Cię nie zawiedzie. Nawet podczas konieczności wyciągania ciężkich przedmiotów. W naszym sklepie możesz zakupić wiele typów wciągarek, dzięki czemu możliwe jest nabycie u nas tego przyrządu zarówno w celach prywatnych, jak i firmowych. Jeśli nie wiesz, która wciągarka Dragon będzie dla Ciebie najlepsza, to skontaktuj się z naszymi pracownikami. Zadamy Tobie kilka pytań, aby sprecyzować Twoje potrzeby, a następnie pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego produktu dla Ciebie lub Twojej firmy. Wśród naszych produktów są wciągarki lekkie i mniejsze, które są bardzo łatwe w transporcie i przenoszeniu, a zarazem kosztują mniej. Zamówisz u nas między innymi oryginalną wciągarkę Dragon z niezwykle mocnym pasem, dzięki której wyciągniesz małą łódź, pojazdy i przedmioty do 545 kilogramów. Długość liny wynosi 10 metrów, a hak posiada blokadę bezpieczeństwa. To wciągarka Dragon DWK 12, której lina ma 10 metrów. Wciągarka sprawdzi się przede wszystkim w celach prywatnych i turystycznych. Produkt otrzymał Laur Konsumenta, posiada deklarację zgodności CE, a ponadto certyfikat ISO 9001. W naszym sklepie zamówisz wyłącznie oryginalne produkty, a nie ich zamienniki. Masz więc pewność, iż kupujesz solidną wciągarkę Dragon. Jeśli zastanawiasz się nad tym i innymi modelami wyciągarek z naszego sklepu, to koniecznie odezwij się do nas, a nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze.

Czytaj więcej

Wyciągarka Dragon do zadań specjalnych

Jeśli szukasz wyciągarki o większych możliwościach, to także znajdziesz ją w naszym sklepie. Oferujemy również wyciągarki Dragon do zastosowania budowlanego oraz przemysłowego. Twojej uwadze polecamy wyciągarki o konstrukcji stalowej, do której należy wciągarka Dragon z liną DWKO 26 HD. Ma niezwykle silną konstrukcje, jest bardzo wytrzymała i trwała. Dzięki niej wyciągniesz pojazdy, łodzie, motory i przedmioty do wagi 1180 kilogramów. Posiada automatyczny podwójny hamulec: zapadkowy i cierny. To jedna z najlepszych wyciągarek na rynku. Okaże się bezcenna w wielu sytuacjach. Zamów ją w naszym sklepie w niesamowicie niskiej cenie i korzystaj z niej przez niezwykle długi czas. Zachęcamy również do zakupu innych produktów z naszej oferty. Gwarantujemy szybką dostawę i dokładnie zapakowaną przesyłkę. Jeśli masz pytania – napisz do nas!

W ofercie naszego sklepu internetowego rydwan-czesci.eu znajdziesz wiele niezwykle wszechstronnych i bardzo pomocnych sprzętów. Jednym z nich jest wciągarka Dragon Winch. Jest to niezwykle użyteczny sprzęt o szerokim zastosowaniu. Wysoki stopień uciągu i niezwykła trwałość tej wciągarki sprawiają, iż może ona być stosowana w szerokim zakresie prac w różnych warunkach pogodowych i terenowych. Nasza wciągarka Dragon Winch okaże się przydatna nie tylko na lawetach przy holowaniu pojazdów. Nadaje się ona także do wyciągania różnej maści łodzi i jachtów, a także przedmiotów o dużych gabarytach. Może się ona okazać niezbędna dla osób, które pracują w trudnym terenie, na przykład w lesie, kamieniołomie czy piaskowni. W trudnych warunkach terenowych niezbędna jest sprawna i niezawodna wciągarka, które w łatwy sposób zaoszczędzi nam pracy, sił oraz nerwów w wielu nagłych, często nawet grożących niebezpieczeństwem, sytuacjach. Już dziś zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego rydwan-czesci.eu i zamów swoją wciągarkę!

Wciągarki DRAGON WINCH
Aktywne filtry

WCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ DWKO 12 545kg

Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Przekładnia wykonana z odlewu stali. Hamulec automatyczny podwójny cierny oraz zapadkowy. Maksymalny uciąg poziomy: 545kg Długość liny: 10m Grubość liny: 5mm Ilość...

Cena 249,00 zł
Więcej
W magazynie

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO PRZYCZEPY DWK 16 725kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z PASEM Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 725kg Długość pasa: 8m Szerokość pasa: 5cm Ilość przełożeń: 1

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO LAWETY DWK 35V 1588kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 1588kg Długość liny: 10m Grubość liny: 7mm Ilość przełożeń: 2 (po przełożeniu korby)

Cena 249,00 zł
Więcej
W magazynie

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO LAWETY DWK 25V 1133kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 1133kg Długość liny: 10m Grubość liny: 6mm Ilość przełożeń: 2 (po przełożeniu korby)

Cena 179,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku