Zaczepy do przyczep hamowanych

Taki rodzaj doczepy do kampera wyróżnia się tym, że podczas zwalniania również bierze udział w hamowaniu pojazdu. Dzięki temu możliwe jest przewożenie ciężkich towarów. W naszym sklepie wyposażysz się w zaczepy do przyczepy kempingowej z hamulcem, które są niezwykle wytrzymałe. Znajdziesz wśród nich akcesoria kulowe od takich producentów jak AL-KO, ALBE oraz WINTERHOFF.

U nas zakupisz najnowsze modele używane w urządzeniach najazdowych. Są wśród nich uniwersalne zaczepy, a także dedykowane części do konkretnych sprzętów. Podczas doboru zwróć uwagę na to, jakie cechy mają akcesoria do hamowanych przyczep kempingowych. Istotne są tutaj maksymalny nacisk, który jest dopuszczalny przy konkretnym modelu zawiasu oraz nacisk na kule haka. Ponadto zamówisz u nas produkty marek WINTERHOFF i AL-KO z dodatkowymi elementami, które sprzyjają szybkiemu montażowi.

Czytaj więcej

Cechy zaczepy do przyczep hamowanych

Oferowane produkty mają doskonałą trwałość, dlatego też decydując się na zaczepy do przyczepy hamowanej z naszego asortymentu, masz gwarancję wytrzymałości przy stosowaniu się do zaleceń producenta na temat maksymalnej wagi, jaką może mieć cała doczepa czy też nacisku. Dostępne materiały zamawiamy u najlepszych producentów, którzy od lat wprowadzają na rynek niezawodne i wygodne rozwiązania — WINTERHOFF, AL-KO czy ALBE.

Rodzaje zaczepów dostępnych w sklepie Rydwan Company

Wśród części zaprezentowanych w poniższej kategorii znajdziesz zaczep kulowy do przyczepy kempingowej, czyli inaczej hak holowniczy. Ważne jest to, aby był on wykonany w sposób solidny, czyli z wytrzymałych materiałów. Wtedy nie ma ryzyka urwania czy zniszczenia podczas jazdy. W naszym sklepie znajdziesz zaczepy ze wskaźnikiem zużycia oraz sprzęgu, co sprawi, że po połączeniu z przyczepą hamowaną będziesz mieć pewność, iż wszystko jest odpowiednio zamontowane i nie ulegnie to zmianie przy transporcie. Takie są właśnie nasze zaczepy kulowe – podczas ich użytkowania nie usłyszysz stuków oraz nie odczujesz luzów, co znacznie zwiększy wygodę jazdy. Bez problemu odnajdziesz u nas części do lekkich oraz ciężkich doczep kempingowych z hamulcem i z łatwością dopasujesz je do własnych wymagań.

Dane techniczne zaczepów kulowych

Nasze akcesoria do przyczepy z hamulcem, w tym zaczep kulowy WINTERHOFF, wyróżniają się następującymi parametrami:

  • maksymalny nacisk pionowy – proponujemy produkty o nacisku od 100 do 200 kg;
  • DMC (Dopuszczalna Masa Całkowita) - w ofercie Rydwan Company znajdziesz akcesoria do doczep kempingowych o masie od 1500 do 3500 kg;
  • wskaźniki zużycia — zapewniające wizualną kontrolę stanu części, co jest istotne dla zachowania bezpieczeństwa;
  • prostota montażu — dodatkowe elementy ułatwiające szybki i pewny montaż pozwalają na oszczędność czasu i wysiłku.

Oferujemy produkty marki WINTERHOFF i AL-KO które spełniają wszelkie normy i wymagania dotyczące takiego wyposażenia, jak przyczepa hamowana, zapewniając trwałość i niezawodność w każdych warunkach drogowych.

Zastosowanie zaczepów do przyczepy hamowanej

Dostępne części odgrywają kluczową rolę w wielu zastosowaniach – od codziennego użytku przez właścicieli wyposażenia z hamulcem, poprzez transport ciężkich ładunków komercyjnych, aż do specjalistycznych zastosowań, takich jak przewóz sprzętu sportowego czy budowlanego. Uniwersalność akcesoriów kulowych od WINTERHOFF sprawia, że są one niezbędne w trakcie przewozu towarów wymagających stabilizacji i bezpieczeństwa, szczególnie na nierównych drogach, gdzie konieczne jest dodatkowe hamowanie.

Jak dobrać odpowiedni zaczep do przyczepy hamowanej?

Jeśli nie wiesz jaki zaczep będzie najbezpieczniejszy i zarazem najbardziej odpowiedni do przyczep hamowanych, które posiadasz, odezwij się do nas. Pomożemy Ci znaleźć produkt, który będzie doskonale pasował do Twojego sprzętu. Oferowane przez nas akcesoria kulowe WINTERHOFF czy ALBE są stworzone z materiałów wysokiej jakości, a także posiadają dodatkowe wzmocnienia w konstrukcji. Dodatkowo są łatwe w obsłudze i nie trzeba wykorzystywać dużej siły do ich używania. Sprzedajemy najbezpieczniejsze części do przyczep hamowanych, które są niezawodne w każdych warunkach, a zarazem wyróżniają się odpornością na różnorodne zjawiska pogodowe. Odwiedź nasz sklep i zamów najlepszy na rynku zaczep do przyczepy kempingowej z hamulcem!

Zaczepy do przyczep hamowanych

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Aktywne filtry

ORYGINALNY ZACZEP KULOWY FIRMY AL-KO 1600kg AK161

Model AK161 zastąpił stary model AK160 Zaczep stosowany między innymi w urządzeniach najazdowych firmy AL-KO (typ urządzenia 161S) Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 1600kg Maksymalny nacisk na kule haka: 120kg Dyszel (suwadło): Okrągły 50mm Otwory poziome w odległości: 45-55mm o średnicy 12,5mm

Cena 262,00 zł
Więcej
Dostępny!

ORYGINALNY ZACZEP KULOWY FIRMY AL-KO 2700kg AK270

Model AK270 zastąpił stary model AK300 Zaczep stosowany między innymi w urządzeniach najazdowych firmy AL-KO (typ urządzenia 161S, 251S) Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 2700kg Maksymalny nacisk na kule haka: 120kg Dyszel (suwadło): Okrągły 50mm Otwory poziome w odległości: 45-55mm o średnicy 12,5mm W komplecie śruby do montażu

Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępny!

Śledź nas na Facebooku