Rolki podłodziowe

Rolki do przyczepy podłodziowej

Posiadasz łódź i chcesz ją bezpiecznie transportować? W naszym sklepie online znajdziesz mnóstwo akcesoriów, które pomogą Ci w dbaniu o swoją maszynę w jak najlepszy sposób. A może zajmujesz się przewozem łodzi i musisz zadbać o to, by dotarły do klienta w nienaruszonym stanie? Zobacz całą ofertę naszego sklepu online i zdecyduj się na odpowiednie akcesoria!  W śród nich niezwykle ważną funkcję pełnią rolki do przyczepy podłodziowej. Posiadając łódkę warto wyposażyć się w specjalną przyczepę podłodziową z wyciągarką. Jednak niezwykle istotne jest to, aby zadbać o bezpieczny załadunek oraz rozładunek łodzi. Dlatego też podstawowymi elementami jakie należy posiadać, będą rolki do przyczepy podłodziowe. Dzięki nim zapobiegniesz zsuwaniu się łodzi z przyczepy i sprawisz, że będzie ona odpowiednio zamocowana podczas podróży. Nie będzie się przemieszczać podczas jazdy, a więc też nie uszkodzisz jej. Rolki zapewnią odpowiednią amortyzację przeciwko uderzeniom, wibracjom, a także manewrom wykonywanym podczas jazdy. W naszym sklepie online znajdziesz rolki do przyczepy podłodziowej, które wyróżniają się wytrzymałością nawet przy intensywnej oraz częstej eksploatacji. Są odporne na światło słoneczne, a ponadto różne warunki pogodowe. Deszcz, wysokie i niskie temperatury nie sprawią im żadnej szkody. Ponadto nie odkształcają się pod wpływem wagi łodzi i będziesz z nich korzystać przez niezwykle długi czas. Wyróżniają się także odpornością na zarysowania. W naszym sklepie odnajdziesz idealne rolki do przyczepy podłodziowej! Posiadamy plastikowe rolki boczne w kolorze niebieskim, które zostały stworzone w taki sposób, aby nie brudzić łodzi. Oferujemy także rolki podłodziowe dolne i uniwersalne. Jak łatwo zauważyć, łączymy wysoką jakość naszych produktów z ich niezwykle niską ceną. W naszym sklepie online wyposażysz się w liczne akcesoria, które są przede wszystkim solidnie wykonane i polecane przez fachowców, ale wyróżniają się również niesamowicie niską ceną! Dzięki temu, iż posiadamy wiele rodzajów rolek do przyczepy podłodziowej, możesz wyposażyć się w ich cały komplet. Polecamy nasze produkty zarówno osobom prywatnym, które posiadają własne łodzie i podróżują z nimi w miejsca, z jakich mogą wypłynąć, jak i firmom zajmującym się transportem łodzi. Zobacz całą naszą ofertę i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Czytaj więcej

Rolki do przyczepy podłodziowej i nie tylko!

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz zamówić rolki do przyczepy podłodziowej, ale to nie jedyne z naszych akcesoriów. Posiadamy ich o wiele więcej. Wyposażysz się u nas także w dziobnice gumowe o różnej szerokości oraz średnicy otworu. Jeśli poszukujesz sprawdzonych i wytrzymałych akcesoriów do przyczep podłodziowych, rolniczych, kempingowych i innych, to zapoznaj się także z innymi kategoriami z naszego sklepu, a skompletujesz wszystkie części i akcesoria, jakich możesz potrzebować przy okazjonalnej i codziennej eksploatacji!

Filtruj według:

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 31,00 zł

Rolki podłodziowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

DZIOBNICA PODŁODZIOWA RL-08

DZIOBNICA PODŁODZIOWA GUMOWA RL-08 Materiał: Guma (niebrudząca) Wymiary: Szerokość maksymalna: 150mm wysokość: 70mm szerokość uchwytu montażowego: 75mm średnica otworu: 12mm

Cena 31,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku