Szczęki hamulcowe BPW

Komponenty z zakresu układu hamulcowego

Układ hamulcowy stanowi jeden z najważniejszych elementów każdego pojazdu, bez względu na rodzaj, wielkość i przeznaczenie sprzętu. Ewentualne usterki lub nadmierna eksploatacja komponentów może wywołać ogromne zagrożenie podczas użytkowania. Wyposażenie z zakresu układu hamulcowego to między innymi szczęki. Części te znajdują się także w przyczepach, aby zagwarantować jak największe bezpieczeństwo na drodze. Dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się szczęki hamulcowe BPW. Sprzęt ten wyróżnia się wysoką jakością wykonania, co pozytywnie wpływa na jego trwałość. Stosowanie tego rodzaju szczęk hamulcowych zwiększa poziom bezpieczeństwa. Produkty dostępne w naszym asortymencie są wyrobami z górnej półki. Pamiętaj o tym, że wybierając nowe elementy układu hamulcowego, warto sięgnąć po elementy oryginalne, gwarantujące niezawodność. Ewentualne oszczędności w tym zakresie mogą spowodować zbyt szybkie zużycie komponentów, co następnie wywoła zagrożenie w ruchu drogowym. Jeżeli chcesz zainwestować w sprzęt sprawdzony i niezawodny, koniecznie wybierz szczęki hamulcowe BPW.

Czytaj więcej

Precyzyjnie wykonane szczęki hamulcowe BPW

Odpowiednio dobrane szczęki hamulcowe BPW do osi pozwalają wygodnie eksploatować wyposażenie z maksymalnym poczuciem bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że oferta naszego sklepu internetowego spodoba się nawet wyjątkowo wymagającym klientom, którzy chcą nabyć wyposażenie niedrogie, a jednocześnie skuteczne. Przypominamy, że poszczególne szczęki hamulcowe BPW mimo wielu podobieństw wyróżniają się indywidualną specyfikacją. Dlatego przed złożeniem zakupu zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Wówczas będziesz mieć pewność, czy konkretne wyposażenie jest dopasowane do Twoich potrzeb. Oczywiście do potrzeb naszych klientów podchodzimy kompleksowo. Dlatego poza szczękami hamulcowymi BPW posiadamy także warianty bębnowe oraz linki. Dzięki temu osoby przeprowadzające naprawy samodzielnie mogą indywidualnie serwisować układ hamulcowy. Choć dostępny asortyment jest zróżnicowany, to wszystkie szczęki BPW gwarantują efektywność na maksymalnym poziomie, nawet przy wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

Części i komponenty do przyczep

Chcemy dostarczać klientom wyposażenie bezkompromisowe, dlatego szczęki hamulcowe BPW musiały znaleźć się w naszym sklepie. To wyroby solidne, cechujące się fenomenalnymi właściwościami. Są niepodatne na czynniki zewnętrzne i doskonale wytrzymują próbę czasu. Chcemy jednak przypomnieć, że dostępny asortyment jest znacznie bardziej rozbudowany. Przygotowaliśmy bowiem szeroką propozycję opon, kół, elementów oświetlania, linek, śrub, zabezpieczeń, akcesoriów oraz części zamiennych. Specjalizujemy się w komponentach do przyczepek o różnym charakterze. Dodatkowo przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Skontaktuj się z naszym zespołem, a udzielimy odpowiedzi oraz szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów.

Szczęki hamulcowe BPW
Aktywne filtry

SZCZĘKI HAMULCOWE DO OSI BPW 230x40

Szczęki hamulcowe zamienniki do osi BPW 230x40 ze sprężynkami Wysoka jakość niemiecki producent. Numer artykułu:  09.801.03.63.0 Typ hamulca: S 2304-7 RASK Średnica bębna: 230mm Szerokość szczęki: 40mm Pasują do osi: BPW

Cena 250,00 zł
Więcej
Dostępny!

Śledź nas na Facebooku