News

Jak wypoziomować kampera lub przyczepę kempingową?

By wygodnie korzystać z kampera lub przyczepy, nie wystarczy ich po prostu zaparkować. Kluczowe w tej kwestii jest także odpowiednie wypoziomowanie, które zwiększa zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo użytkowania. By je przeprowadzić, należy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria. Dowiedz się więcej i sprawdź szczegóły znajdujące się w naszym artykule. Zachęcamy do lektury! 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2483 odsłony

Jaka toaleta turystyczna będzie najlepsza?

Kemping to nie tylko sama przyjemność, ale także mnóstwo spraw, o której trzeba zadbać, by móc cieszyć się z niego w pełni. Niewątpliwie jedną z takich kluczowych kwestii jest wyposażenie się w odpowiednią toaletę turystyczną. Zapoznaj się z naszym artykułem, jeżeli chcesz dowiedzieć się, na co warto zwracać uwagę podczas wybierania takiej dla siebie. Zapraszamy do lektury!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 205 odsłony

Jak wybrać najlepsze okno do kampera?

Jeżeli lubisz spędzać w kamperze dużo czasu, bardzo ważne jest to, by uczynić go jak najbardziej komfortowym. Jednym z dobrych sposobów, jest zamontowanie w jego dachu okna. Pozwoli ono na lepszą wentylację, a także wpuści do przyczepy więcej światła, co bez wątpienia uczyni odpoczynek dużo bardziej komfortowym. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się więcej!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 234 odsłony

Bagażniki rowerowe - jak przewieźć rower w kamperze?

Lubisz spędzać swoje wyjazdy aktywnie? W takim wypadku na pewno nie możesz obyć się na wakacjach bez swojego roweru. Dowiedz się więcej na temat tego, w jaki sposób bezpiecznie go przetransportować w swoim kamperze. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź szczegóły dotyczące wyboru odpowiednich bagażników rowerowych oraz sposobów na ich montaż.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 390 odsłony

Jaki zaczep kulowy wybrać?

Przygotowanie samochodu do ciągnięcia przyczepki często wymaga udania się na zakupy. Jednym z kluczowych elementów umożliwiających stworzenie takiego zestawu jest zaczep kulowy. Umożliwia on bezpieczne podłączenie przyczepy do haka holowniczego. Dowiedz się więcej na jego temat i sprawdź, na co zwracać uwagę, jeżeli chcesz wyposażyć w taki swoje auto

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 136 odsłony

Jak prawidłowo przewozić ładunek przyczepką samochodową?

Osoby, które nie mają doświadczenia w jeździe z podczepioną przyczepką samochodową, często nie zdają sobie sprawy, jak wielki wpływ na komfort jazdy ma odpowiednie zabezpieczenie i rozłożenie na niej ładunku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, poznać obowiązujące przepisy i zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 420 odsłony

Jak dobrać pasy do lawety?

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób poprawnie zabezpieczyć auto przewożone na lawecie? Kluczowym czynnikiem jest dobranie odpowiednich pasów transportowych. Zapoznaj się z naszym artykułem, a dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas zakupów, a także, w jaki sposób prawidłowo używać tego rodzaju mocowania.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 939 odsłony

Opony do przyczepek - jakie wybrać?

Użytkowanie przyczepy kempingowej dostarcza sporo przyjemności, ale także nakłada dużo obowiązków. Jedną z palących kwestii jest dobór odpowiednich opon, zwłaszcza że te przez wzgląd na duże obciążenia są narażone na szybkie zużycie. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się o wszystkim, na co powinieneś zwracać uwagę podczas kupowania ogumienia do tego rodzaju pojazdów.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 262 odsłony

OC przyczepy lekkiej - wszystko co musisz o tym wiedzieć

Poruszanie się po polskich drogach samochodem z przyczepką jest regulowane przez wiele aktów prawnych. Dotyczą one także kwestii ubezpieczenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z naszym artykułem.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 200 odsłony

Jakie oświetlenie do przyczepy lekkiej?

Jazda z podczepioną do samochodu przyczepką wiąże się z wieloma obostrzeniami. Jednym z nich jest zadbanie o jej odpowiednie oświetlenie, tak by nie stanowiła zagrożenia na drodze. Sprawdź, jakiego typu światła są wymagane w przypadku użytkowania przyczepy lekkiej.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1271 odsłony

Śledź nas na Facebooku