News

Polski caravaning — co to jest karawaning?

Najprościej rzec ujmując karawaning to podróżowanie samochodem kempingowym lub z przyczepą kempingową, która jest zaczepiona do haka samochodu. Najważniejszą rolę pełnią tutaj oczywiście pojazdy kempingowe, które umożliwiają prowadzenie codziennego rytmu życia. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie turystyki wypoczynkowej? Zapraszamy do lektury artykułu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2141 odsłony

Kartusze gazowe — gdzie kupić?

Na początku warto powiedzieć, czym jest kartusz gazowy. Jest to wytrzymały pojemnik, który fabrycznie napełniony jest gazem. Rydwan-Części proponuje naboje do palnika gazowego, które spełniają standard EN417. Jest to rozwiązanie niedrogie, a zarazem bardzo praktyczne. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego zastosowaniach? Zapraszamy do lektury artykułu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1645 odsłony

Jaką przyczepę można ciągnąć na kategorię b - jakie prawo jazdy na kampera?

Jeśli zamierzasz ciągnąć przyczepę, musisz mieć podstawową wiedzę na temat uprawnień i możliwości technicznych, jakie powinien spełniać pojazd. Najważniejszą sprawą jest zadanie sobie pytania, czy kierowca może prowadzić dany zespół pojazdów. Z tego artykułu dowiesz się, jaką przyczepę można ciągnąć na kategorię B, czy też jakie prawo jazdy na kampera potrzebujesz.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 3227 odsłony

Jak sprawdzić amortyzatory w przyczepie?

Amortyzatory to kluczowy element przyczepy - poznaj fachowe porady, objawy zużycia i optymalne praktyki konserwacji. Kliknij teraz i zadbaj o bezpieczeństwo swojej podróży!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 3039 odsłony

Prędkość z przyczepą — o czym pamiętać?

Bezpieczeństwo na drodze to priorytet! Przeczytaj nasz artykuł o prędkości z przyczepą, poznaj istotne zasady i ograniczenia. Kliknij, by jeździć pewnie i zgodnie z przepisami!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2737 odsłony

Nocowanie w kamperze na dziko — co warto wiedzieć?

Odkryj tajniki nocowania na dziko w kamperze! Poznaj praktyczne porady, legalność i najlepsze miejsca, aby cieszyć się niezapomnianą przygodą!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2349 odsłony

Dokumenty do przyczepki — co musisz wiedzieć?

Dokumenty do przyczepki – Dowiedz się, jakie papiery są wymagane, uniknij kłopotów oraz zwiększ swoją wiedzę. Kliknij i bądź na bieżąco z przepisami!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2652 odsłony

Gdzie opróżniać toalety turystyczne?

Toaleta turystyczna jest idealnym rozwiązaniem na wycieczki odbywane z użyciem kampera bądź przyczepy turystycznej. Oferuje ona komfort zbliżony do domowego sedesu i jest bardzo przyjazna w użytkowaniu i czyszczeniu. Należy jednak pamiętać, że zawartość zbiornika na nieczystości należy opróżniać tylko w specjalnie wyznaczonych do tego celu miejscach. W niniejszym artykule zastanowimy się nad tym jak działa toaleta turystyczna i gdzie opróżniać toaletę turystyczną.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 8123 odsłony

Jak zapinać pas transportowy?

Pasy transportowe to bardzo szeroko stosowany środek zabezpieczenia i mocowania towarów w transporcie. W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak zapinać pas transportowy?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 3750 odsłony

Jaki bagażnik rowerowy wybrać?

Na rynku mamy dostępnych wiele modeli bagażników rowerowych, które pozwalają na przewożenie naszych jednośladów na zewnętrznej części karoserii naszego samochodu bądź kampera. W dzisiejszym artykule postaramy się przeanalizować jaki bagażnik rowerowy wybrać.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 720 odsłony

Śledź nas na Facebooku