Zabezpieczenia antykradzieżowe

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Przewożąc jakikolwiek towar na przyczepie warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Jest ono zagrożone przede wszystkim w sytuacjach, gdy parkujesz na jakiś czas, aby zrobić sobie przerwę przed dalszą jazdą albo pozostawiasz załadowaną przyczepę do przewiezienia jej następnego dnia. Zabezpieczenia antykradzieżowe są najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Bez względu na to, czy przewozisz zboże, produkty czy mniej cenne przedmioty, to powinieneś zadbać o bezpieczeństwo. Wystarczy raz zakupić odpowiednie zabezpieczenia antykradzieżowe, aby już w każdej sytuacji i przy wszystkich transportach być spokojnym. W naszym sklepie online znajdziesz szeroki wybór tych produktów. Każde z nich spełnia wymagania dotyczące odpowiedniego zabezpieczenia wszystkich przedmiotów, jakie transportujesz. Zobacz nasze oferty i zdecyduj się na jedną z nich. Wśród oferowanych przez nas zabezpieczeń antykradzieżowych odnajdziesz czołowych i docenianych producentów. Posiadamy produkty marki ALBE, BUNTE, AL-KO. Część z naszych produktów będzie pasowała wyłącznie do niektórych zaczepów, jednak bez problemu odnajdziesz u nas także uniwersalne zabezpieczenia antykradzieżowe, które zamontujesz w praktycznie każdej przyczepie. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy wybrany produkt będzie odpowiednio pasował, to nie kupuj go w ciemno. Odezwij się do nas przed dokonaniem transakcji, a my doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie zabezpieczenia antykradzieżowe dla Ciebie. 

Czytaj więcej

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Posiadasz własną firmę przewozową? Musisz więc chronić towar Twoich klientów. To sprawi, że będą darzyć Cię ogromnym zaufaniem. Zabezpieczenie antykradzieżowe to jednorazowa inwestycja, która uchroni Cię przed utratą wielu pieniędzy, które ryzykujesz przewożąc towar bez zabezpieczenia zaczepu. A może jesteś rolnikiem? Zadbaj o to, aby nikt nieupoważniony nie mógł dostać się do przewożonych przez Ciebie przedmiotów i materiałów. Zdecyduj się na zabezpieczenie antykradzieżowe z naszego sklepu online! Do wyboru masz mnóstwo solidnych produktów, wśród nich jest na przykład solidne zabezpieczenie zaczepu marki ALBE, które pasuje do większości zaczepów. Dzięki niemu nikt nie połączy Twojego zaczepu ze swoim pojazdem i nie zabierze go ze sobą. W naszej ofercie są duże, widoczne zabezpieczenia, ale też mniejsze, których pozornie nie widać na pierwszy rzut oka. Każde nasze zabezpieczenie antykradzieżowe kupujesz w komplecie z kłódką i kompletem dwóch kluczy. Dzięki temu możesz podzielić się kluczami ze swoim pracownikiem lub pozostawić jeden z nich w domu i nie martwić się, kiedy zgubisz swój. Oferujemy specjalistyczne zabezpieczenie antykradzieżowe do zaczepów kulowych konkretnych modeli zaczepów, jak i uniwersalne. Sprawiają one, że podłączenie przyczepy do pojazdu jest niemożliwe. Możesz być pewien, że Twoja przyczepa pozostanie nietknięta. Zabezpieczenie antykradzieżowe z naszego sklepu działa zarówno wtedy, gdy przyczepa jest już podpięta do samochodu, jak i wtedy, gdy stoi samodzielnie na parkingu czy innym miejscu.

Filtruj według:

Waga

Waga

  • 0kg - 1kg

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 246,00 zł

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

ZABEZPIECZENIE ZACZEPU AL-KO UNIWERSALNE

ORYGINALNE ZABEZPIECZENIE ANTYKRADZIEŻOWE FIRMY AL-KO (Niemcy)  W komplecie trzy kluczyki. Pasuje do większości zaczepów dostępnych na rynku. Bardzo dobre zabezpieczenie w przypadku zostawienia przyczepy na parkingu.

Cena 187,00 zł
Więcej
W magazynie

ZABEZPIECZENIE ANTYKRADZIEŻOWE ZACZEPU ZAMEK BUNTE

ORYGINALNE ZABEZPIECZENIE ANTYKRADZIEŻOWE FIRMY BÜNTE (Niemcy) W komplecie kłódka i dwa kluczyki. Pasuje do większości zaczepów dostępnych na rynku. Bardzo dobre zabezpieczenie w przypadku zostawienia przyczepy na parkingu jak również przypiętej do samochodu. Materiał: Stal ocynkowana

Cena 115,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku