Błotochrony i chlapacze do przyczep

Wysokiej jakości błotochrony do przyczep

Błotochrony — mogą wydawać Ci się nieistotne, natomiast są to produkty, które odpowiadają za zatrzymywanie brudu, unoszącego się spod kół podczas jazdy, a także kamieni oraz wody. Ograniczają uszkodzenie karoserii, a także zapobiegają tworzeniu się korozji. Zwykle mają one gładką powierzchnię, dzięki czemu zanieczyszczenia nie zbierają się na nich, zamiast tego swobodnie spływają. Chlapacze do przyczep są montowane na tylnej części nadkola w stronę jazdy. W fabrycznym sprzęcie często są pomijane, przez co niezbędne może okazać się ich samodzielne zamontowanie. Na szczęście przychodzimy z pomocą, oferując błotochrony wysokiej jakości o różnych rozmiarach.

Chlapacze, które prezentujemy, to produkty wysokiej jakości, wytwarzane z gumy. Oprócz tego, że są instalowane na tylnej części nadkoła, czasami zakłada się je na przodzie. Pozwala to uchronić pojazd przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz rdzą. Gumowy błotochron do przyczepy to produkt elastyczny i łatwy w montażu. Spotkasz się także z modelami wykonanymi z plastiku, gumy i plastiku, a także metalu. 

Czytaj więcej

Chlapacze do przyczep — co musisz o nich wiedzieć?

Błotochrony to akcesoria, które gdy ulegną przerwaniu lub uszkodzeniu, powinny zostać niezwłocznie wymienione, ponieważ nie da się ich naprawić. W naszej ofercie zamieściliśmy chlapacze do przyczep w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej klasy. Dzięki temu, wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że cechują się długą żywotnością, niezależnie od warunków użytkowania. Łatwość montażu tych produktów sprawia, że każdy może go wykonać na własną rękę. Posiadają one odpowiednie otwory, które pomogą Ci szybko i precyzyjnie je założyć. Każdy błotochron do przyczepy cechuje się wytrzymałością oraz wysoką elastycznością, co ma ogromne znaczenie w produktach tego typu. Są one narażone na działanie czynników zewnętrznych, zmienną temperaturę oraz wilgoć.

Wszystkie artykuły w naszej ofercie zawierają opis, a także niezbędne parametry, m.in. rozmiar. Otrzymasz tutaj więc chlapacze do przyczep o wielkości 195 × 205 mm oraz 215 × 280 mm. Jeśli podczas wyboru, pojawią się wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Staramy się jednak, aby wszelkie akcesoria były dokładnie oznaczone. Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie niewiadome i pomogą Ci dopasować najlepsze rozwiązanie. 

Solidny błotochron do przyczepy — korzyści z użytkowania

Błotochron montowany na przedniej osi zapewnia ochronę przed uszkodzeniem progów, a także drzwi samochodu. Dzięki temu Twój pojazd na dłużej pozostanie czysty, a Ty unikniesz częstych wizyt na myjni. Z kolei przyczepienie chlapaczy w tylnej strefie pozwala zupełnie zredukować wodę oraz błoto, unoszące się spod kół. Zamontowanie tych akcesoriów zwiększa bezpieczeństwo na drodze — unikasz bowiem ochlapania pojazdów, znajdujących się na jezdni za Tobą. Co więcej, odpowiednio przyczepione chlapacze do przyczep mogą uchronić Cię przed dużymi kosztami. Nawet mały kamień, który podczas szybkiej jazdy nie zostanie zatrzymany przez błotochron, może prowadzić do uszkodzenia przedniej szyby samochodu, jadącego za Tobą. Dlatego właśnie regularna wymiana tych artykułów ma tak duże znaczenie. 

Nasza oferta obejmuje błotochrony do przyczep różnorozmiarowe. Dlatego niezależnie od tego, jakim samochodem się poruszasz, na pewno otrzymasz w asortymencie wariant dla siebie. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ich stan, szczególnie przed jesienią i zimą, gdy pogoda bywa mocno zdradliwa. Z nami zabezpieczysz swój samochód i wyposażysz się m.in. w chlapacze, a także kule do haka, lampy do przyczepy itp.

Błotochrony i chlapacze do przyczep
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku