Obejmy do kół podporowych

Obejmy do kół podporowych – stabilne i wytrzymałe

Komponenty podporowe składają się z kół oraz obejm. Elementy te ułatwiają manewrowanie przyczepką, tym samym zapewniając stabilność oraz wytrzymałość. Dzięki swojej funkcjonalności są często wykorzystywane przez firmy transportowe oraz osoby prywatne regularnie wykorzystujące przyczepki. Warto zaznaczyć, że w przypadku awarii elementu podporowego, bardzo często wystarczy wymiana pojedynczej części, a nie całego osprzętu. Do komponentów podlegających wymianie zalicza się obejmy oraz koła. Z czasem poszczególne podzespoły po prostu ulegają zużyciu, szczególnie podczas wyjątkowo intensywnej eksploatacji. Często obejmy do kół podporowych wykonane są ze stali ocynkowanej galwanicznie. Dzięki temu wyposażenie gwarantuje trwałość i maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Obejma umożliwia sterowanie kołem oraz posiada ergonomiczny uchwyt. To absolutnie podstawowy podzespół sprzętu podporowego do przyczepek różnego gatunku. Sprzęt pozwala wygodnie zamocować koło oraz na jego precyzyjne manewrowanie.

Czytaj więcej

Solidnie wykonane obejmy do kół podporowych

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę składającą się na wysokiej jakości obejmy do kół podporowych. To elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują maksymalną wytrzymałość, stabilność oraz niezawodność podczas eksploatacji. Ich atutem jest bardzo łatwy montaż, zwykle opierający się na przykręceniu śrub – nie musisz więc korzystać z pomocy specjalistów. W trosce o satysfakcję naszych klientów proponujemy sprzęt od renomowanych producentów, którzy wytwarzają solidny sprzęt godny zaufania. Obejmy podporowe zwykle mogą być instalowane z niemal dowolnym kołem, ale o określonej średnicy. Warto sprawdzić specyfikację produktu przed złożeniem zamówienia. Wówczas będziesz mieć pewność, czy konkretne wyposażenie pasuje do Twoich potrzeb. Przypominamy, że poza obejmami proponujemy także koła oraz gotowe elementy podporowe do przyczepek. Części te zadowolą nawet wyjątkowo wymagające osoby, które chcą w korzystnej cenie nabyć wyposażenie najwyższej klasy.

Szeroka oferta części i akcesoriów do przyczepek

Asortyment dostępny w sklepie internetowym Rydwan Części jest niezwykle kompleksowy. Proponujemy nie tylko obejmy oraz koła podporowe, ale także uchwyty, urządzenia najazdowe, zawiasy burtowe, oświetlenie, felgi, opony i wiele więcej. Przygotowaliśmy solidne wyposażenie zaprojektowane przez doświadczone marki, które darzymy zaufaniem. Przypominamy, że klientom zawsze służymy pomocą w kontekście wyboru odpowiednich części. Jeżeli nie wiesz, co dokładnie wybrać, skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania oraz doradzimy. Przedstawimy również szczegóły dotyczące poszczególnych komponentów. Głęboko wierzymy, że z przygotowanej oferty będą zadowolone wszystkie osoby poszukujące części i akcesoriów do przyczepek. Zapoznaj się odrobinę bliżej z naszą propozycją i złóż zamówienie, aby przekonać się osobiście o jakości zaprezentowanych komponentów!

Obejmy do kół podporowych
Aktywne filtry

UCHWYT KOŁA OBROTOWY OBEJMA AL-KO

ORYGINALNY UCHWYT OBROTOWY DO KOŁA PODPOROWEGO LUB PODPORY Średnica rury pasującej do uchwytu: 48mm Montaż na śruby fi10 Gruba podstawa 5mm Obrót uchwytu od 0 stopni do 360 stopni co 90 stopni

Cena 149,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku