Linki hamulcowe stary typ (NIEWIADÓW, PEITZ) do przyczep

Linki hamulcowe – jakie powinny być?

Linka hamulcowa jest jednym z najważniejszych elementów każdej przyczepy samochodowej. Zapewnia bezpieczeństwo przewożonych towarów, a także pozwala na postój bez zmartwień. Linki hamulcowe wykorzystuje się na przykład przy postoju na wzniesieniu – jest wtedy pewność, że przyczepa nie zjedzie w dół. Jest jednak niezwykle ważna także w przypadku innych sytuacji. Linki hamulcowe powinny być przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Muszą działać doskonale bez względu na pogodę. Nie ważne czy jest gorąc czy mróz, śnieg lub deszcz – linka hamulcowa musi być odporna na negatywne działanie różnorodnych czynników atmosferycznych i nie ulegać rdzewieniu. Co istotne, linki hamulcowe muszą być stworzone z materiałów, które uniemożliwią jej przecieranie. Dlatego tak ważne jest tworzywo, z jakiej wykonana jest linka hamulcowa. Jej pęknięcia, przetarcia czy inne uszkodzenia znacznie zmniejszają bezpieczeństwo i powodują ryzyko urwania się linki hamulcowej. Dlatego też zdecydowanie warto zainwestować w ten produkt i kupić linkę, która okaże się niezawodna w każdej sytuacji. Trwała, wytrzymała, odporna na korozję – takie właśnie są linki z naszego sklepu online. Oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania w rozsądnej cenie. Dlatego też możesz być pewny, że produkty, jakie u nas znajdziesz, są przetestowane, a ich wytrzymałość jest dokładnie zweryfikowana. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz doskonałe linki hamulcowe do przyczep, które zapewnią Ci bezpieczeństwo jazdy z załadunkiem, a także postoju na wzniesieniu. 

Czytaj więcej

Linki hamulcowe w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu online możesz zakupić najlepsze linki hamulcowe, które są polecane przez profesjonalistów. Wyróżnia je odporność na korozje, uszkodzenia mechaniczne, wibracje, uderzenia. Są odporne na wysokie i niskie temperatury, wilgoć oraz wytrzymują bardzo długi czas. To nie jest produkt, który będziesz musiał szybko wymienić. Solidne linki hamulcowe w korzystnej cenie to produkt niezwykle popularny w naszym sklepie online. Wśród nich jest na przykład linka nierdzewna o średnicy tulei, wchodzącej w tarczę kotwiczną, wynoszącej 14 milimetrów. Możesz zdecydować się na różne rozmiary linki hamulcowej od 800 na 1100 mm do 1500 na 1800 mm. Bez problemu zatem dostosujesz linkę hamulcową do swojej przyczepy. Jest ona niezwykle łatwa w montażu. Została stworzona z niezwykle silnego materiału, jakim jest stal nierdzewna. Znacznie przewyższa swoimi właściwościami wiele innych tworzyw. Jej ogromną zaletą jest wysoka wytrzymałość, doskonała jakość wykonania. Zamów ten produkt w naszym sklepie, a będziesz zadowolony na bardzo długi czas. Jeśli chcesz pomocy w wybraniu odpowiedniej linki hamulcowej, to napisz do nas, a my wesprzemy Cię w dokonaniu odpowiedniej decyzji zakupowej. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!

Filtruj według:

Długość pancerza(H)/Długość całej linki(S)

Długość pancerza(H)/Długość całej linki(S)

Linki hamulcowe stary typ (NIEWIADÓW, PEITZ) do przyczep

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

LINKA HAMULCOWA NIERDZEWNA CIĘGNO (Niewiadów, Peitz)

Linka powleczona jest specjalnym tworzywem które zapobiega rdzewieniu linki co przekłada się na dłuższą żywotność. (Produkt lepszy niż oryginał) Niezależnie od długości cena to tylko 38zł brutto Średnica tulei wchodzącej w tarcze kotwiczną 14mm

Cena 38,00 zł
Więcej
Dostępny!

Śledź nas na Facebooku