Błotniki plastikowe do przyczep

Przyczepy nie muszą posiadać błotników, żeby zostały dopuszczonymi do ruchu, jednakże warto je w nie zaopatrzyć. To rozwiązanie posiada wiele zalet, które wpływają na komfort użytkowania przyczepy podczas jazdy. Błotniki plastikowe na nadkola przede wszystkim pełnią funkcję ochronną. Zabezpieczają powierzchnie znajdujące się w pobliżu kół przed wszelkimi zanieczyszczeniami, które te wyrzucają spod siebie podczas jazdy. Dzięki temu właściciel przyczepy nie musi martwić się o uciążliwe zabrudzenia, których trudno się pozbyć, ponieważ błotniki zbierają większość brudu i nie pozwalają mu przedostać się dalej. Stanowią także doskonałą ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Kamyki wyrzucone spod kół, często z ogromną siłą odbijają się od przyczepy i zarysowują ją trwale, albo przyczyniają się do powstawania odprysków lakierniczych. Zwykłe i tanie błotniki plastikowe są w stanie zapobiec tego typu niepotrzebnym sytuacjom. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i dobierz model idealnie dopasowany do Twojej przyczepy! 

Czytaj więcej

Plastikowe błotniki do przyczepy tandem

Niezależnie od tego, czy posiadasz przyczepę z jedną osią lub dwoma, w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie nadkola. Oferowane przez nas modele są uniwersalne i pasują do większości modeli przyczep. Jedyny wymiar, jaki powinieneś znać to wymiary koła. Plastikowe błotniki do przyczepy tandem, a także te do jednoosiowych, możesz zamontować na przyczepy wyposażone w koła mierzące od 12 do 15 cali. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że wybrałeś właściwy produkt. Tylko precyzyjne dopasowanie błotnika da gwarancje tego, że będzie prawidłowo spełniał swoje funkcje ochronne. Oferowane przez nasz sklep błotniki plastikowe, wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu. To lekki i wytrzymały materiał, który zabezpieczy Twoją przyczepę na bardzo długi czas. Co więcej, zastosowanie tworzywa sztucznego do produkcji błotnika, całkowicie eliminuje ryzyko korozji. Dzięki temu po zamontowaniu błotników nie będziesz musiał już nic z nimi robić przez wiele sezonów. To nie tylko zabezpieczenie przyczepy, ale także ogromna wygoda dla kierowcy. 

Plastikowe błotniki do przyczepy

W naszym sklepie na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klienta. Z tego powodu oferujemy wiele różnorodnych produktów, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze plastikowe błotniki do przyczepy występują w różnych wersjach i wymiarach, więc bez problemu dopasujesz je do swojego sprzętu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie naszego asortymentu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Możesz zrobić to między innymi przy pomocy formularza kontaktowego umieszczonego w widocznym miejscu na stronie. W naszym sklepie pracują doświadczeni fachowcy i pasjonaci, którzy bardzo chętnie doradzą Ci wybór odpowiedniego plastikowego błotnika do przyczepy, tak byś był w 100 procentach zadowolony z zakupu. Oferujemy sprzęt nie tylko wyróżniający się jakością, ale także korzystnymi cenami. Przekonaj się sam i jeszcze dziś sprawdź naszą stronę!

Błotniki plastikowe do przyczep
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku