Urządzenia najazdowe

Oryginalne urządzenia najazdowe

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompletnego wyposażenia przyczepy. Postaw na najwyższą jakość i wynikające z niej bezpieczeństwo, kupując oryginalne części. Urządzenia najazdowe znajdujące się w naszym asortymencie w znaczący sposób poprawią przyjemność płynącą z jazdy. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży transportowej, więc mamy pewność, że nasi klienci otrzymają produkt najlepszy w swojej klasie. Możesz u nas zakupić między innymi urządzenia najazdowe tak znanych marek, jak Al-ko czy Knott. Ich zamontowanie jest niezbędne w przypadku jazdy z przyczepą, której masa przekracza 750 kilogramów. Po ich instalacji, kiedy przyczepa napiera na kule haka podczas hamowania, jest ona jeszcze dodatkowo stopowana przez urządzenie najazdowe. W ten sposób znacząco poprawia się zarówno komfort jazdy, jak i jej bezpieczeństwo, a kierowca ma dużo lepszą kontrolę nad zestawem i skraca również drogę hamowania. Korzystanie z urządzenia najazdowego przedłuża też żywotność pozostałych elementów układu hamowania w samochodzie, gdyż na skutek jego działania nie są one aż tak bardzo eksploatowane. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model idealny dla siebie! 

Czytaj więcej

Urządzenia najazdowe Al-ko

W Rydwan Company stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych klientów. Dlatego oferujemy oryginalny sprzęt najwyższej klasy. Sprawdź nasze urządzenia najazdowe Al-ko. To niemiecka jakość wykonania, która cieszy się uznaniem w branży transportowej na całym świecie. Są one produkowane z najlepszych komponentów, które gwarantują ich wysoką wytrzymałość oraz znakomite parametry pracy. Dzięki temu sprawdzają się w każdych warunkach, nawet podczas intensywnej eksploatacji. W naszym sklepie znajdziesz różne modele urządzeń najazdowych Al-ko. Możesz swobodnie dobrać je pod swoją przyczepę pod kątem maksymalnej dopuszczalnej masy oraz nacisku na kulę haka. Obecnie w naszej ofercie posiadamy urządzenia, które są kompatybilne z przyczepami o masie od 950 do nawet 3500 kilogramów. Im wcześniej zdecydujesz się na zamówienie, tym szybciej będziesz miał sprzęt u siebie. Spakujemy zakupiony przez Ciebie towar i wyślemy go w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Skorzystaj z naszych korzystnych cen jeszcze dzisiaj! 

Urządzenia najazdowe Knott

Jeżeli jesteś fanem marki Knott, to z pewnością nie zawiedziesz się naszą ofertą. Stale dodajemy nowe, znakomite produkty. Nasze urządzenia najazdowe Knott posiadają w zestawie również wszelkie niezbędne do montażu śruby. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt odpowiedni do przyczep o masie całkowitej od 750 do nawet 2700 kilogramów. Sprawdź wszystkie szczegóły specyfikacji na naszych podstronach produktowych. Na pewno nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem modelu, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. 

W każdym pojeździe bardzo ważnym elementem są hamulce. Ich sprawne działanie w bodaj najwydatniejszy sposób wpływa na zagwarantowanie bezpieczeństwa podczas jazdy. Hamulce powinny zawsze pozostawać sprawne, gdyż mają one w zamyśle uratować kierującego przed zderzeniem bądź poślizgiem w każdej - najbardziej nawet dynamicznej -sytuacji podczas jazdy.

Sprawność działania układów hamulcowych pojazdów silnikowych wydaje się być oczywistą sprawą. W zestawach transportowych, kiedy do pojazdu silnikowego (samochodu osobowego, ciągnika siodłowego czy ciężarówki z paką i plandeką) dołączana jest przyczepa również należy z odpowiednią dbałością sprawdzać i serwisować elementy układu hamulcowego przynależnego do przyczepy bądź lawety. Ma to niezwykle istotne znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Wyobraźmy sobie następującą sytuację: udajemy się wraz z transportem jakiegoś towaru na przyczepie. Podczas jazdy wpadamy w poślizg przy próbie wyprzedzania wolniej jadącego przed nami pojazdu. Wszystkie elementy hamujące w naszym samochodzie bądź ciężarówce zadziałały poprawnie, lecz nagle okazuje się, że źle zadziałały hamulce w przyczepie, wpada ona w poślizg, a my w pojeździe wraz z nią. Nie jesteśmy w stanie opanować miotaną przez siły bezwładności przyczepą i wpadamy do przydrożnego rowu. Przyczepa odczepia się i z wielką siłą taranuje inne znajdujące się w tym czasie na jezdni pojazdy.

Na podstawie wyżej opisanej sytuacji jesteśmy w stanie łatwo wyobrazić sobie, jak ważne w bezpiecznym transporcie są także zestawy hamulcowe w przyczepach, takie jak na przykład hamulec najazdowy do przyczepy. Hamulec najazdowy do przyczepy ma bardzo istotne znaczenie, ponieważ stabilizuje on przyczepę i zabezpiecza ją przed nieprzewidywalnym zachowaniem w momencie nagłego zdarzenia drogowego, chroniąc tym samym kierującego pojazdem przed utratą kontroli nad nim. Hamulec najazdowy stabilizuje przyczepę i umożliwia skuteczne manewrowanie nią. Dlatego też hamulec najazdowy powinien być należycie często serwisowany i wymieniany. W sklepie internetowym rydwan-czesci.eu znajdziesz takie elementy układu hamulcowego jak hamulec najazdowy do przyczepy czy urządzenie najazdowe Knott.

Urządzenie najazdowe Knott w sklepie internetowym rydwan-czesci.eu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz urządzenie najazdowe Knott. Niemiecka firma Knott to renomowany producent oprzyrządowania do przyczep samochodowych oraz lawet. Produkty firmy Knott odznaczają się najwyższą jakością oraz niezawodnością. Urządzenie najazdowe Knott stabilizuje przyczepę, pozwala na skrócenie drogi hamowania przyczepy. Hamulec najazdowy jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej przyczepy i musi być w związku z tym w odpowiedni sposób serwisowana i w odpowiednio często wymieniany. W sklepie internetowym rydwan-czesci.eu znajdziesz cały szereg części zamiennych do przyczep i lawet, które zapewnią bezpieczeństwo Twoim transportom, a Tobie – spokój.

Filtruj według:

Waga

Waga

  • 0kg - 29,4kg

Cena

Cena

  • 845,00 zł - 3 499,00 zł

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

URZĄDZENIE NAJAZDOWE AL-KO 161S 1600kg

ORYGINALNE URZĄDZENIE NAJAZDOWE FIRMY AL-KO(Niemcy) TYP 161S  Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 950-1600kg Maksymalny nacisk na kule haka: 100kg

Cena 1 070,00 zł
Więcej
W magazynie

URZĄDZENIE NAJAZDOWE AL-KO 251S 2700kg

ORYGINALNE URZĄDZENIE NAJAZDOWE FIRMY AL-KO(Niemcy) TYP 251S  Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 1500-2700kg Maksymalny nacisk na kule haka: 120kg

Cena 1 140,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku