Śruby m16

Jeśli jesteś użytkownikiem przyczepy kempingowej, powinieneś mieć świadomość tego, że czasem z pozoru nawet bardzo drobne elementy mają istotny wpływ na bezpieczeństwo. Doskonałym tego przykładem jest zaczep kulowy umożliwiający podpięcie tego pojazdu do haka holowniczego zamontowanego w samochodzie. Jest on narażony na ogromne obciążenia, dlatego musi być bardzo solidnie zamontowany. Skręca się go na śruby, które w wersji z gwintem M16 znajdziesz w poniższej ofercie naszego sklepu internetowego. Postaw na solidne części od sprawdzonych producentów, dzięki którym będziesz mógł profesjonalnie serwisować swoją przyczepę kempingową!

Śruby mocujące zaczep kulowy przyczepy czasem wymagają wymiany

W trakcie podróżowania z przyczepą kempingową element ten jest nieustannie poddawany ogromnym obciążeniom. Musi znosić bardzo duże siły rozciągające i ścinające, a do tego intensywne drgania. Jednocześnie pamiętaj, że jest on również stale wystawiony na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, które m.in. przyczyniają się do korodowania elementów metalowych.

Czytaj więcej

Najbardziej narażone na wszystkie te rzeczy są śruby odpowiedzialne za stabilne połączenie zaczepu kulowego z elementem przeznaczonym do jego montażu. Jeśli zauważysz na nich korozję lub wyraźne ślady zużycia, powinieneś je jak najszybciej wymienić. Przeznaczone do tego modele z gwintem M16 znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Sprzedajemy najwyższej jakości certyfikowane śruby M16 do przyczep!

Warto zaopatrywać się w te elementy metalowe w naszym sklepie internetowym, gdyż stawiasz na produkty sprawdzone, które zostały profesjonalnie przystosowane do użycia w newralgicznych połączeniach śrubowych. Ich zastosowanie daje Ci gwarancję bezpieczeństwa użytkowania przyczepy kempingowej! Sprzedajemy certyfikowane śruby M16 spełniające rygorystyczną normę DIN 931 wraz z nakrętkami (DIN 985). Zaprojektowane z myślą o montażu zaczepu kulowego zostały nagwintowane do połowy długości.

Do tego wykonano je z niezwykle solidnych materiałów, dzięki czemu są zgodne z klasą 8.8 dla polskiej normy dotyczącej wytrzymałości. Dzięki temu śruby te są w stanie przeciwstawić się ogromnym siłom rozciągającym (do 800 N/mm2). Ponieważ zaczepy kulowe są nieustannie narażone na drgania, do elementów tych dołączone są specjalnie wykonane nakrętki samokątrujące. Każda z nich wyposażona je we wkładkę z tworzywa sztucznego, która uniemożliwia samoczynne odkręcanie i tym samym luzowanie śruby. Pamiętaj, że taka nakrętka jest jednorazowa – po wykręceniu powinna zostać wymieniona na nową.

Dlaczego warto kupować śruby M16 do przyczep w naszym sklepie internetowym?

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego pochodzą od najlepszych na świecie producentów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każda zamówiona śruba M16 spełnia rygorystyczne normy jakości i użyta w przyczepie kempingowej zapewni solidność połączenia śrubowego. Z tego powodu polecamy je zarówno użytkownikom takiego sprzętu, jak i firmom zajmującym się ich serwisowaniem.

Warto korzystać z naszej oferty również dlatego, że:

  • proponujemy darmową wysyłkę przy zakupach od kwoty 300 zł,
  • zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w wyborze – możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz online na stronie,
  • gwarantujemy sprawną realizację zamówień – w większości przypadków zajmuje nam to do 24 godzin.

Skorzystaj z oferty sklepu firmy Rydwan Company i zamów wysokiej jakości śruby z gwintem M16!

Dodając produkty do asortymentu naszego sklepu internetowego, bierzemy pod uwagę ogromną różnorodność przyczep kempingowych. Dzięki temu z pewnością znajdziesz u nas śrubę M16 idealnie dopasowaną do potrzeb – sprzedajemy je w wersjach o różnych długościach. Wybierz odpowiednią, a następnie złóż zamówienie. Niezależnie od jego wielkości zawsze gwarantujemy sprawną wysyłkę produktów, które do tego bardzo bezpiecznie pakujemy. Robiąc zakupy u nas, przygotujesz swoją przyczepę kempingową do każdej wyprawy, mając pewność bezpieczeństwa jej użytkowania!

Śruby m16
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku