Błotniki do przyczep

Wiele przyczep dopuszczonych do ruchu nie ma fabrycznie zamontowanych błotników. Z tego powodu posiadamy bogatą ofertę, w której bez problemu dobierzesz odpowiednie nadkola do posiadanego przez siebie sprzętu. Produkty z naszego asortymentu cechują się znakomitą jakością wykonania i z pewnością będziesz z nich zadowolony. Posiadamy modele wykonane zarówno z tworzyw sztucznych, jak i z metalu. Ich zamontowanie w znaczący sposób podniesie komfort Twojej jazdy. Błotnik do przyczepy w znaczący sposób przyczyniają się do zachowania czystości. Wydostające się spod kół zanieczyszczenia, kamyki, pył i błoto nie trafią bezpośrednio na nią, tylko zostaną zatrzymane przez błotniki. Warto wyposażyć się w nie nie tylko po to, by uniknąć bałaganu. Wszelkie większe obiekty, takie jak kamienie, wyrzucone z ogromną siłą spod koła, mogą uszkodzić przyczepę na stałe, doprowadzając do wgnieceń odraz odprysków lakieru. Dzięki zamontowaniu błotników unikniesz takiej sytuacji i oszczędzisz na poprawkach lakierniczych i blacharskich. Sprawdź nasze produkty i zobacz sam, jak bardzo opłacalne jest to rozwiązanie! 

Czytaj więcej

Tandemowe błotniki do przyczep 

W naszym sklepie znajdziesz nadkola w wielu różnych wariantach. Posiadamy między innymi błotniki do przyczep typu tandem. W asortymencie Rydwan Company znajdziesz zarówno metalowe, jak i plastikowe modele, przystosowane do kół o rozmiarach od 12 do nawet 15 cali. Niezależnie od tego, jaką przyczepę posiadasz, nie będziesz mieć problemu zez nalezieniem pasujących do niej elementów. Pamiętaj, że prawidłowe dobranie rozmiaru błotników do przyczep jest gwarantem ich prawidłowego działania. Niespasowane nadkola nie będą spełniać swojej funkcji i nie zabezpieczą Twojej przyczepy w odpowiedni sposób. Sprawdź wszystkie dostępne możliwości, a w razie wątpliwości nie wahaj skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!

Błotniki do przyczepki

Oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i żywotnością. Nie zniszczą się szybko nawet przy intensywnym użytkowaniu i na długo zachowają swoje właściwości. Metalowe błotniki do przyczep samochodowych wykonane są ze stali ocynkowanej grubości 1 milimetra. Dzięki temu są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na niekorzystne warunki pogodowe. Nie musisz martwić się o to, że zagrozi im korozja. Nasze błotniki do przyczepy wykonane z plastiku są bardzo lekkie i trwałe. Z pewnością będziesz z nich korzystać przez wiele sezonów. Porównaj nasze produkty i wybierz najlepsze rozwiązanie. Na pewno znajdziesz błotniki do przyczep samochodowych, które w stu procentach spełniają Twoje oczekiwania. Nie czekaj i zamów je jeszcze dziś! 

Większość pojazdów drogowych wyposażanych jest w elementy zabezpieczające ich koła przed uszkodzeniami mechanicznymi. Koła są bowiem tym elementem pojazdu, który przez swą bezpośrednią styczność z podłożem i przenoszenie ruchu pojazdu są w sposób szczególny narażone na zabrudzenie i zniszczenie. Chociaż dzisiaj zdecydowana większość ruchu drogowego odbywa się po nawierzchniach utwardzonych wysokiej jakości, to nadal koła ulegają częstym zniszczeniom na skutek oddziaływania na nie wilgoci czy odpryskujących z dużą siłą drobnych kamyków. W wypadku przyczep, jak i innych pojazdów nieodzownym wobec tego faktu jest stosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Najskuteczniejszą formą zabezpieczenia kół są nadkola do przyczepki. Wykonane zazwyczaj z metalu (najczęściej z aluminium) bądź plastiku, zabezpieczają w znaczącym stopniu koła przyczepy przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Odpowiednio dobrane nadkola do przyczepki są także gwarancją bezpiecznego transportu w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń w ruchu drogowym. W ofercie naszego sklepu rydwan-czesci.eu znajdziesz wiele modeli błotników najwyższej jakości w atrakcyjnej ofercie cenowej!

Filtruj według:

Waga

Waga

  • 0kg - 2,4kg

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 169,00 zł

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

BŁOTNIK NADKOLE TANDEM METALOWY KOŁO 12/13

BŁOTNIK METALOWY TANDEM NA KOŁO 12/13 CALI Grubość i Materiał: 1mm Stal ocynkowana Pasuje na koło: 12 i 13 cali Szerokość na dole: 144cm Szerokość: 23cm Wysokość: 29cm

Cena 100,00 zł
Więcej
W magazynie

BŁOTNIK NADKOLE TANDEM METALOWY KOŁO 14/15

BŁOTNIK METALOWY TANDEM NA KOŁO 14/15 CALI Grubość i Materiał: 1mm Stal ocynkowana Pasuje na koło: 14 i 15 cali Szerokość na dole: 161cm Szerokość: 23,5cm Wysokość: 33cm

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku