Wciągarki ręczne

Niezawodne wciągarki ręczne

Sprawdź nasze oryginalne akcesoria do przyczep. W ofercie sklepu Rydwan Company posiadamy między innymi szeroki wybór różnorodnych wciągarek linowych ręcznych. To niezastąpiony komponent dla lawet i przyczep transportujących łodzie. W znaczący sposób ułatwia wciągnięcie pojazdu i pomaga właściwie go zabezpieczyć. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór modeli wciągarek ręcznych, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Stale powiększamy naszą ofertę produktową, więc sprawdzaj nasze nowości. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży transportowej, takimi jak Knott, Al-ko oraz Dragon Winch. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas wciągarki ręczne liniowe z pewnością nie zawiodą naszych klientów. Charakteryzują się najlepszą jakością wykonania, która gwarantuje długą żywotność i bezproblemowe działanie. Zainwestuj w sprzęt, z którego będziesz mógł korzystać latami. Sprawdź szczegóły naszej oferty i zrób zakupy jeszcze dziś! 

Czytaj więcej

Oryginalne wciągarki linowe ręczne

Sprzedawane przez nas akcesoria do przyczep cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Ich solidna konstrukcja została wykonana z wysokojakościowej stali. Dla dodatkowego bezpieczeństwa posiadają mechanizm zapadkowy oraz hak z blokadą. Posiadamy różne modele wciągarek ręcznych, które różnią się od siebie możliwościami. Przed zakupem upewnij się, że ich maksymalny udźwig odpowiada Twoim potrzebom. Jego zakres może wahać się od 450 do nawet 1588 kilogramów. Na stronach produktowych znajdziesz też informacje dotyczące maksymalnej długości liny, jej grubości oraz liczbie przełożeń. Znając te dane, bez problemu dobierzesz wciągarkę liniową ręczną w pełni odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się z naszymi korzystnymi cenami, na pewno nie będziesz zawiedziony. 

Wciągarki ręczne linowe Al-ko

Al-ko to firma z tradycją, od zawsze wyróżniająca się jakością swoich produktów. Sprawdź oferowane przez nas wciągarki ręczne linowe tej marki. Ich wysoka klasa potwierdzona jest certyfikatami wydanymi przez niemieckie stowarzyszenia zawodowe, potwierdzającymi zdanie testu DGUV. Montaż oraz demontaż kolbki we wciągarce ręcznej liniowej Al-ko jest prosty i szybki. System zabezpieczeń podczas wciągania i ściągania, a także podczas opuszczania, zapewnia użytkownikowi oraz otoczeniu maksymalny poziom bezpieczeństwa. Lina odwijana jest w sposób automatyczny. Wciągarki ręczne Al-ko wyposażone są w niezawodny bęben z łożyskiem ślizgowym i posiadają osłonę kół zębatych. Dzięki temu ich żywotność i wytrzymałość zostały znacząco polepszone. Tego rodzaju wciągarki linowe ręczne można zamontować nie tylko na przyczepach, ale także na przykład na ścianie. Sprawdź również pozostałe nasze produkty w tej kategorii!

Wciągarka do lawety – niezbędna pomoc przy załadunku

Jeśli zajmujesz się transportem pojazdów, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak pomocnym wyposażeniem jest sprawna i niezawodna wciągarka do lawety. Wciągarka do lawet umożliwia zaoszczędzenie czasu oraz wysiłku przy dość kłopotliwej czynności, jaką jest ładowanie i rozładowywanie różnego rozmiaru pojazdów. Sprawnie działająca i niezawodna wciągarka do lawety jest szczególnie pomocna w przypadku ładunku i rozładunku pojazdów, które z różnych przyczyn nie mogą się poruszać siłą własnego napędu. Często bowiem zdarza się tak, że pojazd, który musi zostać załadowany na lawetę uległ zniszczeniu wskutek wypadku, bądź jego stan techniczny uniemożliwia jego uruchomienie. Wtedy dobrze działająca wciągarka pokazuje pełnię swych możliwości. Dzięki swym funkcjom wciągarka pozwala zaoszczędzić ogrom wysiłku i czasu, który musiałby zostać spożytkowany na holowanie i wpychanie unieruchomionego z rozmaitych przyczyn pojazdu.

Wciągarki nie są używane jednak tylko w transporcie pojazdów. Urządzenia wyposażone we wciągi linowe mogą także zaoszczędzić sporo wysiłku i pracy podczas ładowania na przyczepy bądź lawety różnych elementów wielkogabarytowych. W transporcie specjalistycznym – zwłaszcza w ciężarówkach wojskowych – wykorzystuje się wciągarki ręczne, które umożliwiają wydobycie różnych pojazdów bądź obiektów, które ugrzęzły w głębokim błocie. Urządzenia wyposażone we wciągi linowe, chociaż wydają się bardziej prymitywne niż automatyczne wciągarki do lawety, to dzięki prostocie swej konstrukcji wykazują duży stopień niezawodności i wszechstronności zastosowania. Wciągarki ręczne mogą być stosowane w rozmaitych – nawet najbardziej ekstremalnych – warunkach pogodowych i terenowych.

Zautomatyzowane wciągarki do lawety natomiast znacznie przyspieszają proces ładowania pojazdów i towarów. Ze względu na swą dużą moc i szybkość obrotu są często wykorzystywane w pojazdach rozmaitych służb ratunkowych, w których działaniu bardzo często liczy się szybkość i sprawność w działaniu. Bywa czasem i tak, że sprawnie i szybko działająca wciągarka automatyczna uratuje komuś życie, bądź ocali kogoś przed utratą zdrowia.

Wciągarki do lawety w sklepie internetowym rydwan-czesci.eu

Z tego, co opisano w poprzedniej części, można łatwo wysnuć wniosek, iż dobrze działająca i w pełni sprawna wciągarka do lawety jest niezwykle ważna. By zapewnić sobie najwyższy stopień niezawodności, zazwyczaj poszukujemy wysokiej klasy sprzętu pochodzącego od uznanych producentów. W naszym sklepie internetowym rydwan-czesci.eu znajdziecie szeroki wybór wciągarek różnych typów renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziecie wciągarki ręczne, urządzenia wyposażone we wciągi linowe lub pasowe. Oferujemy także zestawy części zamiennych do wciągarek oraz wciągarki z napędem elektrycznym. W naszym sklepie oferujemy urządzenia wyłącznie renomowanych producentów takich jak AL-KO, Knott czy Dragon Winch. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje wciągarek, które z łatwością dostosujesz do Twoich indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy zarówno wciągarki o mniejszym jak i większym stopniu naciągu. Znajdziesz u nas zarówno sprzęt do użytku okazjonalnego, jak i taki do użytku w pełni profesjonalnego.

Firma Rydwan Company jest już od wielu lat obecna na polskim rynku. Ciągle rozwijamy naszą działalność i przez lata zyskaliśmy sobie pozycję jednego z największych dostawców oprzyrządowania do przyczep w naszym kraju. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie wciąż rozwijamy, nieustannie rozbudowując sieć naszych dostawców oraz polepszając jakość naszych usług.

Kluczem do zdobycia zaufania licznej rzeszy klientów na terenie całego kraju było postawienie na sprzęt i urządzenia najwyższej jakości w atrakcyjnej ofercie cenowej.

W chwili obecnej frima Rydwan Company jest synonimem najwyższej jakości świadczonych usług i cieszy się wielkim uznaniem zarówno w opinii klientów, jak i kooperantów.

U nas zawsze znajdziesz tylko najlepsze produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach!

Filtruj według:

Waga

Waga

  • 0kg - 1kg

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 963,00 zł

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA AL-KO BASIC TYP 900C

Wciągarki linowe AL-KO spełniają wymagania normy europejskiej EN 13157, dyrektywy CE oraz dyrektywy maszynowej.   Twoje korzyści Certyfikat dopuszczenia przez niem. stowarzyszenia zawodowe (test DGUV) Hamulec naciskowy ciężarowy Zabezpieczenie podczas podnoszenia/wyciągania Zabezpieczenie podczas opuszczania Automatyczne odwijanie liny lub pasa...

Cena 656,00 zł
Więcej
Dostępny!

WCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ DWKO 12 545kg

Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Przekładnia wykonana z odlewu stali. Hamulec automatyczny podwójny cierny oraz zapadkowy. Maksymalny uciąg poziomy: 545kg Długość liny: 10m Grubość liny: 5mm Ilość...

Cena 249,00 zł
Więcej
W magazynie

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA AL-KO OPTIMA TYP 901 PLUS

Wciągarki linowe AL-KO spełniają wymagania normy europejskiej EN 13157, dyrektywy CE oraz dyrektywy maszynowej.   Twoje korzyści Certyfikat dopuszczenia przez niem. stowarzyszenia zawodowe (test DGUV) Hamulec naciskowy ciężarowy Zabezpieczenie podczas podnoszenia/wyciągania Zabezpieczenie podczas opuszczania Automatyczne odwijanie liny lub pasa...

Cena 873,00 zł
Więcej
Dostępny!

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO PRZYCZEPY DWK 16 725kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z PASEM Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 725kg Długość pasa: 8m Szerokość pasa: 5cm Ilość przełożeń: 1

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA AL-KO OPTIMA TYP 901A PLUS

Wciągarki linowe AL-KO spełniają wymagania normy europejskiej EN 13157, dyrektywy CE oraz dyrektywy maszynowej.   Twoje korzyści Certyfikat dopuszczenia przez niem. stowarzyszenia zawodowe (test DGUV) Hamulec naciskowy ciężarowy Szybki demontaż korbki Zabezpieczenie podczas podnoszenia/wyciągania Zabezpieczenie podczas opuszczania Automatyczne...

Cena 963,00 zł
Więcej
Dostępny!

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO LAWETY DWK 35V 1588kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 1588kg Długość liny: 10m Grubość liny: 7mm Ilość przełożeń: 2 (po przełożeniu korby)

Cena 249,00 zł
Więcej
W magazynie

WCIĄGARKA DRAGON WINCH DO LAWETY DWK 25V 1133kg

ORYGINALNA PRZYCIĄGARKA DRAGON WINCH Z LINĄ Wyciągarka o mocnej stalowej konstrukcji, przeznaczona do wyciągania małych łodzi, motorów, pojazdów oraz innych przedmiotów. Mechanizm zapadkowy. Hak z blokadą bezpieczeństwa. Maksymalny uciąg poziomy: 1133kg Długość liny: 10m Grubość liny: 6mm Ilość przełożeń: 2 (po przełożeniu korby)

Cena 179,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku