Zamknięcia burtowe do przyczepy

Zamknięcie burtowe

Jednymi z najbardziej solidnych zamknięć są właśnie zamknięcia burtowe. Oferowane przez nas wyróżniają się pożądanymi przez klientów cechami. Nie otwierają się podczas jazdy, są odporne na rdzewienie, wilgoć, deszcz, a także uszkodzenia mechaniczne. Mają zastosowanie w przyczepach, ale także pojazdach ciężarowych oraz przeznaczonych do przewodu różnych produktów czy materiałów. Znajdziesz u nas różne rodzaje, a także rozmiary zamknięć burtowych. Z łatwością dopasujesz nasze produkty do swoich oczekiwań i wybierzesz zamknięcia, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Sprzedajemy wyłącznie solidne zamknięcia, które po zamontowaniu będą służyły nieprzerwanie przez niezwykle długi czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty ocynkowane zamknięcie burtowe renomowanej marki WINTERHOFF.To niemiecka firma, która produkuje części do przyczep, samochodów, lawet od ponad 70 lat. Jest znana z solidności i najlepszej jakości swoich produktów. Stanowi jedną z najlepszych marek, która jest doceniana na rynkach międzynarodowych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz zamknięcia burtowe właśnie tej marki. Jeśli szukasz zamknięć, które są łatwe w montażu, wytrzymałe i trwałe, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Czytaj więcej

Zamknięcia burtowe - rodzaje

Odnajdziesz u nas najlepsze zamknięcia burtowe, które są wyposażone w solidną blokadę, jaka zabezpiecza przed otwarciem. Są dodatkowo ocynkowane, aby miały jeszcze lepszą trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Rączki do otwierania są wygodne i nie zacinają się. Możesz zakupić u nas oryginalne i wzmacniane zamknięcia burtowe, które nigdy Cię nie zawiodą. W ofercie naszego sklepu online są tradycyjne zamknięcia, ale też zamknięcia typu zasuwka ze sprężyną oraz zamknięcie z zapinaczem. Z łatwością wybierzesz odpowiednie zamknięcie, jakiego potrzebujesz. Nasze zamknięcia burtowe są wykorzystywane w przyczepach rolniczych – do przewozu zboża czy siana, ale również do przyczep, w których przewozi się zwierzęta hodowlane. Ponadto oferowane przez nas zamknięcia burtowe są wykorzystywane także w burtach transportowych w przemyśle. Solidne i trwałe zamknięcia chronią burty przed przypadkowym otwarciem, jak również zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów i przedmiotów podczas jazdy. Wybierz nasze produkty, które są atrakcyjne cenowo i miej pewność, iż zdecydowałeś się na najlepsze rozwiązanie. Oferujemy wsparcie w procesie kupna, a więc masz gwarancję, iż nasi pracownicy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Jeśli poszukujesz innych części, to sprawdź koniecznie cały nasz asortyment. Oferujemy zaczepy do przyczep hamowanych, zawiasy, wciągarki, opony, zabezpieczenia antykradzieżowe i wiele innych. W naszym sklepie wyposażysz się we wszystkie części, jakich możesz potrzebować. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu online.

Bardzo ważnym elementem każdej przyczepy są elementy są zaczepy burtowe. Stanowią one element umożliwiający zamykanie i otwieranie burt przyczepy. Ich dobry stan techniczny decyduje o tym czy nasza przyczepa jest bezpieczna dla nas jako jej użytkowników oraz dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Zaczepy burtowe utrzymują bowiem jej burty i zapobiegają nagłemu otwarciu się ich. Ma to wyjątkowo istotne znaczenie w wypadku transportu zwłaszcza materiałów sypkich takich jak piasek czy węgiel.

Zaczepy burtowe ulegają zużyciu mechanicznemu. Jako, że są one wystawione na działanie wilgoci i soli drogowej, to ulegają one niszczącemu działaniu korozji. W związku z tym zaczepy burtowe muszą być regularnie sprawdzane i wymieniane. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór zaczepów burtowych. Są one odporne na oddziaływanie czynników sprzyjających pojawianiu się korozji i uszkodzenia mechaniczne. Na rydwan-czesci.eu znajdziesz także szereg innych akcesoriów do przyczep i kamperów.

Filtruj według:

Waga

Waga

  • 0kg - 1kg

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 25,00 zł

Zamknięcia burtowe do przyczepy

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku