Błotniki metalowe do przyczep

Wiele ze współczesnych przyczep jest dopuszczonych do ruchu, nie posiadając przy tym zamontowanych błotników. Nie oznacza to jednak tego, że ten element jest niepotrzebną częścią wyposażenia. Posiadają one szereg zalet, które z pewnością doceni każdy kierowca, który porówna jazdę z nimi i jazdę z ich brakiem. Przede wszystkim znacząco zwiększają czystość, poprzez zapobieganie powstawaniu uciążliwych zabrudzeń na przyczepie. Podczas jazdy brud, błoto, drobne kamyki i inne zanieczyszczenia z ogromnym pędem wydostają się spod kół i trafiają na pojazd oraz przyczepę. W najgorszym wypadku nie tylko spowoduje to ogromny bałagan, ale także trwałe uszkodzenia powierzchni, na przykład poprzez widoczne zarysowania albo powstanie odprysków na lakierze. Z tego powodu warto zainwestować w wytrzymałe i dopasowane błotniki metalowe, które wyeliminują te zagrożenia. W naszym sklepie znajdziesz produkty wysokiej jakości, które bez problemu dopasujesz do posiadanej przez siebie przyczepy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej

Metalowe błotniki do przyczep

Posiadamy bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu każdy posiadacz przyczepy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Nasze metalowe błotniki wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej o grubości 1 milimetra. Dzięki temu są lekkie, ale równocześnie wystarczająco wytrzymałe, by poradzić sobie z zatrzymaniem kamyków i innych drobnych elementów, które są wyrzucane w trakcie jazdy spod koła. Możesz być pewien, że będą spełniać swoją funkcję przez wiele sezonów, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Ocynk w naszych metalowych błotnikach do przyczep odgrywa bardzo istotną rolę. Doskonale zabezpiecza element przed korozją, dzięki czemu nie szkodzą mu żadne warunki pogodowe, nawet intensywna wilgoć. Co więcej, oferowane przez nasz sklep błotniki nie wymagają żadnej nadzwyczajnej konserwacji, więc po ich montażu nie będziesz musiał już się niczym przejmować. Wyposaż swoją przyczepę w metalowe błotniki i oszczędź sobie zmartwień!

Metalowe nadkola do przyczepy tandem

Niezależnie od tego, czy posiadasz jednoosiową przyczepę, czy może tandem, u nas znajdziesz dedykowane części. Nasze błotniki pasują do kół 12, 13-calowych. Pamiętaj, by przed dokonaniem zakupu dokładnie poznać parametry swojej przyczepy, żeby dopasować do niej właściwy element. Prawidłowe dobranie wymiarów elementu jest gwarantem tego, że będzie dobrze spełniał swoją ochronną funkcję. W przypadku metalowych nadkoli do przyczepy tandem posiadamy także modele pasujące do większych kół o wymiarach 14 i 15 cali. Wszystkie oferowane przez nas egzemplarze wykonane są z materiałów najwyższej klasy, więc z pewnością będziesz z nich zadowolony. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego oprócz zapewnienia dużego wyboru produktów, dbamy też o ich korzystne ceny. Nasze metalowe nadkola do przyczepy tandem to opłacalny zakup. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, dobierz idealne błotniki do posiadanego przez siebie sprzętu i przekonaj się sam, jak bardzo są przydatne. Na pewno nie będziesz żałował!

Błotniki metalowe do przyczep
Aktywne filtry

BŁOTNIK NADKOLE TANDEM METALOWY KOŁO 12/13

BŁOTNIK METALOWY TANDEM NA KOŁO 12/13 CALI Grubość i Materiał: 1mm Stal ocynkowana Pasuje na koło: 12 i 13 cali Szerokość na dole: 144cm Szerokość: 23cm Wysokość: 29cm

Cena 100,00 zł
Więcej
W magazynie

BŁOTNIK NADKOLE TANDEM METALOWY KOŁO 14/15

BŁOTNIK METALOWY TANDEM NA KOŁO 14/15 CALI Grubość i Materiał: 1mm Stal ocynkowana Pasuje na koło: 14 i 15 cali Szerokość na dole: 161cm Szerokość: 23,5cm Wysokość: 33cm

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku