Zaczep ze stabilizatorem do przyczepy

Zaczepy ze stabilizatorem – charakterystyka

Wszelkiego rodzaju zaczepy ze stabilizatorem są stosowane podczas transportowania materiałów przy pomocy przyczepki. Wyposażenie to pozwala znacznie zredukować wahadłowe ruchy, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Ogromną popularnością cieszą się zaczepy ze stabilizatorem o charakterze kulowym, ponieważ mogą być mocowane w przyczepkach lekkich do samochodu. Sprzęt ten nie tylko gwarantuje stabilność, ale również skutecznie tłumi liczne drgania występujące podczas jazdy, na dodatek zmniejszając szarpanie. Należy jednak pamiętać, że wszelkiego typu zaczepy ze stabilizatorem muszą być odpowiednio eksploatowane, zgodnie z zaleceniami producenta. Nadmierne obciążanie komponentu może prowadzić do awarii oraz przedwczesnego zużycia poszczególnych podzespołów. W przypadku gdy zaczep ulegnie wyeksploatowaniu, konieczna jest jego wymiana. Wówczas warto sięgnąć po sprawdzony sprzęt od renomowanego producenta, zapewniający trwałość i niezawodność podczas użytkowania.

Czytaj więcej

Wytrzymałe zaczepy ze stabilizatorem

Przedstawiamy solidne zaczepy ze stabilizatorem opracowane przez zaufanych producentów, takich jak między innymi AL-KO. To ergonomiczne komponenty, które spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Zależnie od wybranego modelu sprzęt ten jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet o masie kilku ton. Wyposażenie doskonale sprawdza się podczas jazdy, ponieważ nie wpływa negatywnie na właściwości jezdne i zapewnia doskonałą stabilność. Niektóre modele zaczepów ze stabilizatorem posiadają specjalne zabezpieczenia antykradzieżowe, dlatego mogą być pozostawione na zewnątrz podłączone do pojazdu, gdy zachodzi taka konieczność. Proces montażu tego rodzaju komponentów jest bardzo prosty i szybki. Zaczepy ze stabilizatorem wyposażone są w specjalne okładziny cierne – to właśnie one eliminują zjawisko bujania oraz utraty stabilności. Należy poddawać je regularnej inspekcji, a w przypadku zużycia podlegają wymianie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Z pewnością znajdziesz zaczepy ze stabilizatorem dopasowane do Twoich potrzeb.

Części do przyczep, których potrzebujesz

Ze względu na trwałość, niezawodność i korzystną cenę zaczepy ze stabilizatorem cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Sprawdzają się w wielu modelach przyczepek, a podczas jazdy fenomenalnie się sprawdzają. Pragniemy jednak przypomnieć, że asortyment naszego sklepu internetowego jest zdecydowanie bardziej kompleksowy. Poza zaczepami proponujemy szereg innych, równie przydatnych komponentów. To głównie części do przyczepek, na przykład w postaci kół i felg, linek, elementów do osi, śrub, czy zawiasów. Poszczególne produkty z danej kategorii mogą wyglądać podobnie, jednak różnią się specyfikacją i właściwościami. Z tego względu warto dokładnie zapoznać się ze sprzętem przed złożeniem zamówienia. Wówczas będziesz mieć pewność, że dany komponent jest dopasowany do Twoich preferencji. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji naszych klientów!

Zaczep ze stabilizatorem do przyczepy
Aktywne filtry

ZACZEP KULOWY AL-KO ZE STABILIZATOREM JAZDY AKS 3004

Zaczepy kulowe AL-KO ze stabilizatorem zmniejszają wahadłowe ruchy między przyczepą i ciągnącym ją samochodem, zapewniając w ten sposób jazdę z największym osiągalnym bezpieczeństwem. Spokojna jazda, bez napięcia, jest możliwa także w sytuacjach krytycznych. W nowym rozwiązaniu cztery specjalne okładziny cierne obejmują kulę na haku pojazdu. Daje to...

Cena 2 180,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku