Urządzenia najazdowe AL-KO

Oryginalne części do urządzeń najazdowych Al-Ko

W sklepie internetowym Rydwan znajdziesz wszystkie akcesoria do przyczep oraz urządzeń najazdowych. Sprawdź naszą bogatą ofertę i przekonaj się sam. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu każdy odwiedzający nas klient, będzie w stanie bez problemów znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią zawierającą części do urządzeń najazdowych Al-Ko. Posiadamy oryginalne produkty o najlepszej jakości wykonania. Zostały wyprodukowane przy użyciu dedykowanych, wytrzymałych materiałów, zarówno metali, jak i tworzyw sztucznych. Zapewniają im one znakomitą odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wszelkiego rodzaju zjawiska pogodowe. Dzięki temu nie musisz bać się korozji występującej przy nadmiarze wilgoci ani osłabień strukturalnych danej części, które mogłyby się pojawić wskutek działania wiatru, skrajnych temperatur czy promieniowania słonecznego. Daje Ci to gwarancję, że będziesz z powodzeniem korzystać z zakupionych u nas produktów przez bardzo długi czas. Nasze części do urządzeń najazdowych Al-Ko charakteryzują się nie tylko znakomitymi właściwościami, ale także niedużym kosztem. Jeżeli zależy Ci na tym, by kupić dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie, to zapoznaj się z naszą ofertą!

Czytaj więcej

Urządzenia najazdowe Al-Ko - rodzaje

Oferujemy duży wybór różnych modeli produktów. Dzięki temu z pewnością będziesz w stanie dopasować je do swoich potrzeb i oczekiwań. W przypadku urządzeń najazdowych Al-Ko i ich rodzajów, możemy zaproponować trzy opcje. W przyszłości z pewnością pojawi się ich więcej, więc jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię modelu, zachęcamy do sprawdzania naszej strony pod kątem dodawanych nowości. Model 161S jest odpowiednim rozwiązaniem do przyczep o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 1,6 tony. Jest w stanie z powodzeniem wytrzymać nacisk na kulę haka o wartości 100 kilogramów. Urządzenie najazdowe Al-Ko 251S może być zamontowane na większych przyczepach do 2,7 tony i wytrzyma nacisk na hak wynoszący do 120 kilogramów. Z kolei najsolidniejszy z oferowanych przez nas modeli, czyli 2,8 VB/1 nada się do przyczep o masie całkowitej wynoszącej do 3,5 tony. Wszystkie dodatkowe szczegóły odnośnie specyfikacji technicznej, a także wizualizacje w postaci zdjęć i grafik, znajdziesz na naszych podstronach produktowych.

Urządzenia najazdowe Al-Ko dla Ciebie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty lub potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, nie wahaj się do nas odezwać. Wszystkie dane, w tym adres naszej poczty elektronicznej oraz numer telefonu znajdziesz w zakładce „kontakt” dostępnej na głównej stronie sklepu. Nasz dział obsługi klienta składa się z doświadczonych fachowców, którzy bardzo chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i doradzą jakie urządzenia najazdowe Al-Ko będą najlepsze do Twojej przyczepy. Dzięki temu będziesz usatysfakcjonowany w stu procentach z zakupów dokonanych w naszym sklepie internetowym!

Urządzenia najazdowe AL-KO
Aktywne filtry

URZĄDZENIE NAJAZDOWE AL-KO 161S 1600kg

ORYGINALNE URZĄDZENIE NAJAZDOWE FIRMY AL-KO(Niemcy) TYP 161S  Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 950-1600kg Maksymalny nacisk na kule haka: 100kg

Cena 1 070,00 zł
Więcej
W magazynie

URZĄDZENIE NAJAZDOWE AL-KO 251S 2700kg

ORYGINALNE URZĄDZENIE NAJAZDOWE FIRMY AL-KO(Niemcy) TYP 251S  Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 1500-2700kg Maksymalny nacisk na kule haka: 120kg

Cena 1 140,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku