Zaczepy do przyczep lekkich

Zaczepy do przyczep lekkich

Przyczepka samochodowa może być połączona z pojazdem za pomocą specjalnego zaczepu. Zwykle ma on charakter kulowy – należy go nałożyć na hak znajdujący się bezpośrednio przed tylnymi zderzakiem. Zaczepy do przyczep lekkich z czasem ulegają zużyciu, co stanowi bezpośrednie następstwo regularnej eksploatacji. Im cięższe materiały są przewożone, tym szybciej komponenty zaczynają tracić swoje pierwotne właściwości. Dlatego przed załadunkiem i rozpoczęciem transportu warto sprawdzić, czy wszystkie części są w odpowiednim stanie. Zaczepy do przyczep lekkich są podstawowym elementem łączącym z pojazdem, dlatego odgrywają istotną rolę. Ewentualna awaria tej części może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, tym samym powodując ogromne zagrożenie. Jeżeli posiadasz przyczepkę i konieczna jest wymiana zaczepu, najlepiej sięgnij po model opracowany przez producenta KNOTT lub Winterhoff. To sprzęt najwyższej klasy gwarantujący bezproblemową i długą eksploatację. Komponenty te fenomenalnie sprawdzają się w przyczepkach lekkich montowanych w samochodzie.

Czytaj więcej

Solidne wyposażenie zapewniające wytrzymałość

Aby zaczepy do przyczep lekkich służyły przez długi czas, należy wybrać komponent opracowany przez renomowanego producenta. Dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się tylko i wyłącznie sprawdzone wyroby, wykonane solidnie i precyzyjnie. Warto jednak pamiętać, że zaczepy do przyczep lekkich odwdzięczają się trwałością przy odpowiedniej obsłudze. Należy szczególną uwagę zwracać na maksymalne obciążenie, które pod żadnym pozorem nie powinno być przekraczane. W przeciwnym razie sprzęt zacznie się szybciej zużywać lub doprowadzi do awarii i wywołania ogromnego zagrożenia. Zaczepy do przyczepek lekkich posiadają specjalny uchwyt na dłoń. Należy delikatnie obchodzić się ze sprzętem podczas przyłączania elementu do pojazdu. Wówczas zachowasz maksymalne bezpieczeństwo. Unikaj manipulacji mechanizmem oraz poruszania zaczepem, gdy pojazd nie znajduje się w pozycji stacjonarnej. Przypominamy, że poszczególne zaczepy do przyczep lekkich dostępne w naszej ofercie różnią się od siebie specyfikacją i właściwościami. Zapoznaj się z asortymentem przed złożeniem zamówienia, aby mieć pewność, że wybierasz odpowiedni produkt.

Części do przyczepek – przydatne podczas serwisowania sprzętu

Sklep internetowy Rydwan Części to nie tylko zaczepy. Przygotowaliśmy kompleksowy asortyment obejmujący komponenty zamienne, elementy układu hamulcowego, linki, zabezpieczenia, śruby, lampy, koła i wiele więcej. Jesteśmy więc przekonani, że każda osoba pragnąca przeprowadzić serwis swojej przyczepki, u nas znajdzie dosłownie wszystko, czego potrzebuje. Oferta składa się z wyrobów od renomowanych producentów, dlatego korzystając z przedstawionej propozycji, masz pewność, że sięgasz po sprzęt najwyższej klasy. Jeśli nie wiesz, jaki zaczep będzie odpowiedni, lub pojawią się pytania dotyczące asortymentu, skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie udzielimy odpowiedzi, a także doradzimy w kontekście wyboru właściwych komponentów. Wierzymy, że dzięki nam przeprowadzisz gruntowną inspekcję przyczepki, aby sprzęt mógł być eksploatowany wygodnie i bezpiecznie!

Zaczepy do przyczep lekkich

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry

ZACZEP KULOWY WINTERHOFF 1500kg KWADRAT 60mm

ORYGINALNY ZACZEP KULOWY FIRMY WINTERHOFF(Niemcy) 1500kg na dyszel o przekroju kwadratowym 60mm. Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przyczepy: 1500kg Maksymalny nacisk na kule haka: 100kg Dyszel (suwadło): Kwadratowy 60mm Otwory pionowe w odległości: 90mm o średnicy 12mm

Cena 117,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku